Współpraca i darowizny

Wspierają nas medialnie:

 

 

 

Współpraca z instytucjami:

 

Nasza organizacja korzysta z pomocy Centrum Obywatelskiego,
współfinansowanego przez Gminę Miejską Kraków

 

Prywatne firmy wspierające Fundację:

 

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy wszelkie instytucje oraz organizacje związane z szeroko pojętą kulturą. Służymy wsparciem w organizacji różnego typu wydarzeń kulturalnych. Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych z programów krajowych oraz zagranicznych. Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc w obszarze koordynacji, dokumentacji, księgowości, zarządzania, a zwłaszcza promocji, co jest podstawowym celem istnienia fundacji. Zajmujemy się również organizacją całościową koncertów, występów, recitali, spektakli, oprawy artystycznej wydarzeń, uroczystości i innych.

Posiadamy stałą bazę artystów współpracujących z nami i zachęcamy chętnych do kontaktu! Jednym z celów powstania Fundacji jest walka o godziwe wynagrodzenie za każdy występ!

Fundacja działa wyłącznie z darowizn i dotacji uzyskanych w programach finansowych i nie posiada żadnych własnych dochodów. Ponieważ naszym nadrzędnym celem jest promocja kultury w społeczeństwie, wstęp na wydarzenia kulturalne, których wyłącznym organizatorem jest Fundacja, ma być z założenia bezpłatny.

Każda darowizna dla Fundacji zostanie przeznaczona wyłącznie na promocję kultury oraz niezbędne koszty działalności.

 

Wpłat można dokonywać na konto:

Fundacja Promocji Kultury i Sztuki Ad Operam

71 1140 2004 0000 3202 7562 8270

Z radością podziękujemy osobiście i publicznie za każdą wpłatę 🙂