Fundacja Ad Operam

Współpraca i darowizny

WESPRZYJ NAS

Aby rozwijać swoją działalność potrzebujemy nieustająco wsparcia finansowego. Potrzebne jest nam ono przede wszystkim na koszty utrzymania organizacji zrzeszającej już blisko 50 artystów, jak również na pokrycie środków własnych przy ubieganiu się o dotację z instytucji publicznych. Za darowizny na naszą działalność chętnie podziękujemy osobiście lub publicznie lub zrewanżujemy się w inny sposób.

Wpłacić datek na działalność Fundacji można szybko pod adresem:

https://zrzutka.pl/ws7etm

Prosimy nie zapomnieć zostawić do siebie jakiegoś kontaktu 🙂

 

 

Medialnie wspierają nas:

 

 

 

Współpraca z instytucjami:

 

Nasza organizacja korzysta z pomocy Centrum Obywatelskiego,
współfinansowanego przez Gminę Miejską Kraków

 

Prywatne firmy wspierające Fundację:

 

 
 

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy wszelkie instytucje oraz organizacje związane z szeroko pojętą kulturą. Służymy wsparciem w organizacji różnego typu wydarzeń kulturalnych. Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych z programów krajowych oraz zagranicznych. Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc w obszarze koordynacji, dokumentacji, księgowości, zarządzania, a zwłaszcza promocji, co jest podstawowym celem istnienia fundacji. Zajmujemy się również organizacją całościową koncertów, występów, recitali, spektakli, oprawy artystycznej wydarzeń, uroczystości i innych.

Posiadamy stałą bazę artystów współpracujących z nami i zachęcamy chętnych do kontaktu! Jednym z celów powstania Fundacji jest walka o godziwe wynagrodzenie za każdy występ!

Fundacja działa wyłącznie z darowizn i dotacji uzyskanych w programach finansowych i nie posiada żadnych własnych dochodów. Ponieważ naszym nadrzędnym celem jest promocja kultury w społeczeństwie, wstęp na wydarzenia kulturalne, których wyłącznym organizatorem jest Fundacja, ma być z założenia bezpłatny.

Każda darowizna dla Fundacji zostanie przeznaczona wyłącznie na promocję kultury oraz niezbędne koszty działalności.

 

Wpłat można dokonywać na konto:

Fundacja Promocji Kultury i Sztuki Ad Operam

71 1140 2004 0000 3202 7562 8270

Z radością podziękujemy osobiście i publicznie za każdą wpłatę 🙂